Felicia Kuru Mamalar Az Tahıllı ve Hipoalerjenik’tir?

Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte, tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel bir formül hazırladık. Yüksek oranda sindirilebilir hayvansal protein kaynaklarına sahip Felicia, sindirim ve alerji hassasiyetlerine karşı özel olarak geliştirilmiştir.

Alerjik reaksiyonlarla ilişkili olan sığır eti, süt ürünleri, buğday, soya, patates, yapay tatlandırıcı, renklendirici, kimyasal aroma ve GDO İçermez!

Ek Besin Takviyesi İhtiyacını Ortadan Kaldırır

Felicia kuru mama ile beslenen küçük dostlarınız ek besin takviyesine ihtiyaç duymaz. Böylece besin takviyesi maliyetlerinden sizi kurtarır.

Kediler ve köpekler farklı besin takviyelerine ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle kediler için ayrı, köpekler için ayrı içerikler geliştirdik.

Düzenli Tüketim Sonucunda Can Dostunuza Faydaları

Felicia® az tahıllı ve hipoalerjenik mamaların düzenli tüketiminde can dostunuzun bağışıklık sisteminin güçlendiğini, dışkı miktarı ve kokusunun azaldığını, güçlü ve parlak tüylerinin oluştuğunu, idrar yolu ve böbrek sağlığının korunduğunu, sindirilebilirliğin arttığını ve dinamik bir vücut yapısına eriştiğini gözlemleyebilirsiniz.

Felicia Yaş Mamalar Tahılsızdır, Soya ve GDO İçermez.
İlave Taurin İçerir

Felicia yaş mamalar veteriner hekimler ve beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilmiştir. Dostlarımızın vazgeçilmez yaşam kaynağı olan Taurin desteği, GDO ve soya içermeyen özel formülü ile benzersiz bir tüketim deneyimine hazır olun. Yüksek et oranı ve tahılsız özel içeriği ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya hazırız.